Sklep: (22) 245-07-77, info@go4moto.pl  |

Salon Firmowy Rowerów Kross, Le Grand, MultiCycle MC, Rowery szosowe, górskie, miejskie i elektryczne - salon, serwis, przechowalnia Go4Moto w Pruszkowie k.Warszawy

Oferty pracy w Go4Moto

Go4Moto to firma, która powstała z wieloletniej pasji do motocykli. Jesteśmy Największym firmowym salonem rowerów Kross w Warszawie i okolicach,  Prowadzimy serwis rowerów wszystkich marek.

Aktualnie poszukujemy do swojego salonu sprzedaży w Pruszkowie pracowników:

Miejsce: Pruszków
Region: mazowieckie

Sprzedawca/serwisant - stażysta/praktykant

Opis stanowiska:
  • Wsparcie w obsłudze klientów przy sprzedaży rowerówi,
  • Pomoc przy montażu i przygotowywaniu rowerów  do sprzedaży,
  • Pomoc przy przeprowadzaniu przeglądów, napraw i konserwacji rowerów,
  • Dbanie o ekspozycję towarów,
  • Obsługa social mediów i aktywność na forach rowerowych.
  • Wsparcie w obsłudze sklepu internetowego.

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta indywidualnego,
  • Zainteresowanie i pasja rowerowa lub motocyklowa
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie, kreatywność,
  • Dyspozycyjność w okresie marzec-lipiec
  • Dobra organizacja pracy i dbanie o czystość stanowiska pracy,
  • Niekaralność,
  • Znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie – praca sezonowa
  • Możliwość ruchomego czasu pracy
  • Możliwość realizacji pasji rowerowej/motocyklowej
  • Szkolenia wdrożeniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, ew. list motywacyjny i referencje) klikając poniższy przycisk:

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Konsultant ds. obsługi klienta

  • Profesjonalna obsługa klienta;
  • Zawieranie umów kredytowych z klientami kupującymi rowery;
  • Zawieranie polis ubezpieczeniowych;
  • Przyjmowanie płatności od klientów;
  • Zapewnienie profesjonalnego kontaktu z klientem przez telefon;
  • Obsługa mediów społecznościowych;
  • Obsługa sprzedaży i zamówień klientów w sklepie internetowym.

Wymagania:
  • Conajmniej średnie wykształcenie;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Umiejętności sprzedażowe;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą;
  • Entuzjazm, zaangażowanie, dyspozycyjność i kreatywność;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze aplikacji do sprzedaży kredytów Santander, sprzedaż ubezpieczeń oraz biegła obsługa mediów społecznościowych;
  • Niekaralność.

Oferujemy:
  • Pracę w największym salonie sprzedaży rowerów Kross, LeGrand, MultiCycle,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Możliwość pracy w zespole pełnym pasji rowerowej i motocyklowej,
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji,
  • Atrakcyjne formy zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Serwisant Rowerów

  • Montaż i przygotowywanie rowerów do sprzedaży,
  • Przeprowadzanie przeglądów, napraw i konserwacji rowerów,
  • Sprzedaż rowerów i akcesoriów rowerowych,
  • Udział w planowaniu i organizacji działań promocyjno-sprzedażowych,
  • Obsługa zamówień i magazynu.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku serwisanta rowerowego,
  • Znajomość budowy i zasad eksploatacji rowerów,
  • Znajomość rynku i branży rowerowej,
  • Zainteresowanie sportem rowerowym,
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi i satysfakcję z obsługi klienta,
  • Zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność,

Oferujemy:
  • Pracę w największym salonie sprzedaży rowerów Kross oraz salonie motocykli,
  • System wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy,
  • Możliwość realizacji pasji rowerowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych pomysłów.